Supervizor in Arad

Candidatul ideal

- experienta in vanzari si marketing, dar in instruirea si integrarea agentilor de vanzari, de min 2 ani;
- disponibilitate de deplasare pe mai multe judete ale tarii, cu cazare in orasele in care va face delegatii;
- bune abilitati de comunicare, relationare, organizare;
- capacitate de a lucra eficient si eficace cu toate tipurile de personalitate;
- orientare catre dezvoltarea business-ului, initiative, implicare, focusare pe rezultat;

Descrierea jobului

- Se ocupa de integrarea agentilor noi de vanzari in echipa, avand un rol de formator intern;
- Se deplaseaza in teren alaturi de agentii de vanzari alocati, supervizandu-le activitatea, si-i invata sa prezinte si sa vanda produsele companiei, intr-un mod profesionist;
- Supervizeaza si dezvolta activitatea echipei de vanzari in conditii de rentabilitate;
- Face legatura intre directorii de la sediu si agentii de vanzari din teren, asigurand fluxul de informatii dintr-o parte in alta si invers;
- Urmareste derularea activitatilor comerciale in conformitate cu contractele incheiate;
- Implementeaza politicile de marketing la nivel de client;
- Implementeaza impreuna cu agentii strategia de vanzare, conform KPI stabiliti la nivel managerial si urmareste realizarea planului de vanzari si profit;
- Face propuneri de imbunatatire a activitatii si se implica in mod activ in gasirea de solutii constructive, care sa aduca plus de valoare atat pentru angajati, cat si pentru companie;

Beneficii Oferite
- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;