Tehnician electromecanic in Cluj

Candidatul ideal are urmatoarele deprinderi:

  •  capacitate de analiză şi atenţie la detalii;
  • capacitatea de a sesiza defectele;
  • lucrul în echipă;
  • îndemânare, precizie, rigurozitate, perseverenţă;
  • folosirea terminologiei de specialitate,
  • responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine;
  • capacitate de lucru în condiţii de stres.
  • studii tehnice, cunostinte de mecanica, pneumatica si electronica,
  • limba engleza la nivel conversational (constituie un avantaj)

Descrierea jobului:

  • activitatea principala: realizarea intretinerii, reparatiilor si mentenantei preventive ale utilajelor din productie aprovizionarea locului de munca cu materiale si semifabricate;
  • studierea documentatiei de executie;
  • posibilitatea de munca in trei schimburi, disponibilitate la program prelungit atunci cand e cazul;

Beneficii:

  • contract pe perioada nedeterminata;
  • salariu atractiv si competitiv + tichete de masa;
  • posibilitatea de a renegocia salariul in functie de performanta;
  • sporuri pentru timp noapte, suplimentar, zile weekend;
  • transport decontat;
  • premii de sarbatori.

Despre companie

Wip Industries Romania este o companie privata cu capital suedez, localizata in Apahida, Jud.Cluj, Romania. Compania are aproximativ 150 de angajati si produce subansambluri de mobilier pentru furnizori Ikea. Fabrica are o suprafata construita de 6.700 m2, iar produsele finite sunt realizate din pal. Wip Industries Romania si-a inceput activitatea in 2013, iar de atunci este in continua dezvoltare. Compania mama a firmei Wip Industries Romania este Wip Holding din Suedia.