Tehnician electromecanic in Mãgurele

Cerinte:

Studii medii/superioare

Profil electro-mecanic, cunostiinte de tehnologie

Experienta min. 1 an in domeniul tehnic

Cunostiinte medii operare PC, lb. engleza nivel mediu

Permis de conducere cat. B (minim 3 ani)

Calitate inalta a muncii, precizie

Aptitudini tehnice

Atentie distributiva, rezistenta la stres.

Atitudine generala de invatare, persoana proactiva

Aptitudini de planificare si organizare

Lucrul un echipa, cooperare, capacitate de a lucru cu oameni, bune aptitudini de comunicare

Obligatoriu disponibilitate la deplasari in tara, munca de teren in cea mai mare parte a timpului

Stabilitate - se doreste om stabil, serios, de incredere pentru colaborare de lunga durata.

Preferabil domiciliu in Magurele sau imprejurimi.

Nu se accepta consumul de alcool in timpul programului.

Preferabil nefumator.

Avem nevoie de o persoana pana in 50 de ani maxim.

Atributii si responsabilitati:

Instalari si service echipamente de masura si control

Practic atributii pe:  Partea de service echipamente existente

                                 Partea de instalare echipamente noi

Sa cunoasca, sa respecte si sa implementeze intocmai procesul de executie, instalare, montaj, service echipamene de cantarire

Sa pregateasca (execute, ambaleze, incarce in masina) echipamenele necesare (cutii de conexiuni, cablaje etc)

Sa realizeze delegatii la sediul clientilor pentru activitati de constatare, reparatii, montaj, instalare echipamente de cantarire etc

Sa expedieze produsele comandate de clienti prin curier si/sau masina pusa la dispozitie de firma;

Sa asigure suport tehnic clientilor;

Sa verifice necesarul/ sa inventarieze periodic materiele si echipamenele si sa instiinteze superiorul.

Sa efectueze mentenanta sculelor si echipamentelor folosite;

Sa respecte cerintele SMC, normele de SSM, precum si normele specifice situatiilor de urgenta.

Program de lucru: L-V: 07:30-16:00 (jumatate de ora pauza de masa inclusa)

Pe teren in deplasare programul poate varia in functie de situatiile ce pot sa apara. Nu sunt intotdeauna situatii neprevazute, insa mai apar.

Remuneratie/Beneficii:

2500 lei net (angajare legala) la inceput pe perioada de proba (si instructie), urmand sa creasca in functie de rezultate, implicare, eficienta.

Se ofera: tichete de masa sau diurna la deplasari, telefon de serviciu, masina de serviciu (masina dupa perioada de proba cand veti putea prelua dvs atributiile de la persoana care va ofera instruire pe post)

Perioada de proba: 3 luni

Salariu poate sa depaseasca 4000 lei net daca persoana gasita corespunde asteptarilor.

Daca sunteti interesati asteptam CV-ul dvs pe aceasta platforma de joburi.