Tehnician Mecanic in Ploieşti

Candidatul ideal

  • Scoala profesionala- profil tehnic; liceul cu profil tehnic reprezinta un avantaj
  • Minim 2 ani experienta in domeniu tehnic/productie/gestiune.
  • Deprinderi excelente in manevrarea echipamentului de lucru (componente banda transportoare)
  • Autorizatie ISCIR actualizata pentru manevrare stivuitoare – reprezinta un avantaj
  • Cunostinte electro-mecanice - reprezinta un avantaj
  • Cunostinte de limba engleza nivel minim
  • Cunostinte de baza in operarea PC

Descrierea jobului

  • Opereaza utilajele (benzi transportoare, roboti paletizare, stivuitoare) impreuna cu membrii din echipa.
  • Ajusteaza setarile sistemului de operare al robotilor, atunci cand este necesar.
  • Rezolva orice defect mecanic aparut
  • Raspunde de receptia, depozitarea si livrarea produsului finit / semiprodus, catre depozitul extern