Tehnician office part-time in Bucuresti

Candidatul ideal

Angajam in cadrul companiei, tehnician intretinere pe partea de office.Cunostintele si experienta in domeniu constituie un avantaj.Persoana flexibila,dinamica,serioasa,integritate,asumarea responsabilitatii.
-inovativ ,atent la nevoile companiei noastre
-spirit de echipa,punctualitate
-aptitudine de invatare rapida

Descrierea jobului

Efectueaza lucrari de intretinere ,reparatii si inlocuire la instalatii de complexitate medie din unitate conform procedurilor de lucru si in conditii de siguranta
-Executa operatiuni si lucrari care vizeaza instalatiile electrice sau sanitare ,utilaje si instalatiile tehnologice existente in unitate,in scopul asigurarii functionalitatii acestora in conditii optime si al prevenirii defectiunilor de natura tehnica
-Informeaza la timp referitor la lucrarile ce trebuie realizate ,raspunde promt la solicitarile colegilor si sefilor ierarhici
-Realizeaza orice alte sarcini solicitate de seful serviciului tehnic sau manager , in limita pregatirii sale profesionale

Se ofera salariu motivant+tichete de masa
Program de lucru part -time
Echipa tanara si dinamica
Mediu de lucru placut

Pentru mai multe detalii trimite Cv-ul tau atasat la adresa de e-mail alina.mares@ezugi.com