Universal Teller in Bistriţa

Candidatul ideal

Ce te recomandă?

Îți place să îi convingi pe ceilalți, să interacționezi cu oamenii și să răspunzi prompt nevoilor lor;
Ai studii medii (studiile superioare reprezintă un avantaj);
Ai experiență într-o poziție similară;
Ai cunoştinte despre produselor bancare şi administrarea numerarului;
Ai abilități digitale.

Ce atuuri ai?

Atenție la detalii;
Abilitatea dе lucru în condiții dе stres;
Atitudine orientată spre client.
Organizare;
Bună gestionare a timpului;
Orientare spre servicii dе calitate;
Focus pe clienți.

Descrierea jobului

Tе vеi alăturа еchipei carе:

Asigură cliеnților suport pentru efеctuаrеa tranzacțiilor cash și non cаsh la casiеrie: ordine de plată, schimb vаlutar, rеtragеri, depozitе, plăţi facturi etc;;
Identifică nevoile potențialilor clienți, prezentând oferta de produse și servicii ale băncii; contribuind astfel la dezvoltarea portofoliului de clienți ai sucursalei;
Înregistrează și distribuie documentele primite de la clienții băncii prin procesarea lor cu acuratețe și în conformitate cu procedurile și procesele interne;
Contribuie activ la promovarea canalelor alternative de deservire ale clienților: Internet Banking, Mobile Banking sau bancomatele multifuncționale.

Viața la UniCredit:

13 salarii – primești un salariu în plus în luna decembrie;
Tichete de masă în valoare de 15 lei;
Abonament medical inclus pentru ține și cu super discount-uri pentru familia ta;
Prețuri speciale la activități sportive prin WorldClass și 7Card;
Bonus de performanță oferit anual, în funcție de realizări;
Programe de învățare pe tot parcursul experienței cu noi;
Bonus pentru copii chiar de ziua lor, 120 lei pe 1iunie;
Reduceri special la peste 100 de parteneri;
Bonus de Sărbătorile Pascale și de Crăciun, 150 lei/ eveniment;
Suport financiar pentru evenimente personale (căsătorie, naștere copil, decese);
Zi liberă pentru ziua ta de naștere;
Calitatea de membru Samsung Club și acces la discount-uri special;
Produse bancare la tarife preferențiale;
Pachetul Back2School pentru colegii cu copii între 6 și 13 ani;
3 zile libere pentru propria căsătorie să a copiilor;
5 zile libere la nașterea copilului.