Vopsitor in Constanţa

Responsabilitati:

- Executa fazele de vopsire conform fisei tehnice a vopselei folosite;

- Aplica cu strictete tehnologiile si procedurile tehnice de lucru elaborate de catre compartimentele tehnice specializate in vederea asigurarii cerintelor de calitate specifice in fisele de lucru;

- Respecta indicatiile primite in ceea ce priveste depozitarea pieselor supuse uscarii;

- Aplica tratamente specifice pentru imbunatatirea calitatii stratului final de vopsea;

- Aplica masticuri pentru realizarea etanseitatii si rigiditatii imbinarilor si pentru protectia suplimentara la lovituri a unor suprafete;

- Manipuleaza si conditioneaza produsele vopsite;

- Efectueaza lucrari de finisare sau retusuri; Aptitudini şi deprinderi necesare:

- Simt cromatic si estetic dezvoltat

- Indemanare, acuit acuitate vizuala;

- Ordonat, harnic;

- Flexibilitate;

- Capacitatea de a lucra in echipa;

- Responsabilitate Beneficii: -

Pachet salarial motivant bazat pe experienta

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- Bonuri de masa;

- Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare de produse realizate pt corporatii din Europa, Asia si Africa;