Ingrijitor cladiri - Ghimbav in Ghimbav

Cerințe:

• Studii medii/școala profesională absolvite;
• 1 an experiență;
• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

• Asigurarea unui mediu de lucru curat.
• Asigurarea curățeniei în depozite, curte, zona de depozitare a deșeurlori, prese și spațiile anexe;
• Asigurarea consumabilelor necesare;

Beneficii:

• Transport asigurat la locul de muncă din Brașov – Râșnov – Zărnești - Codlea – Ghimbav sau decontarea abonamentului pentru alte rute;
• Prime de sărbători, zi de nastere și tichete de masă;
• Spor ore suplimentare 200%;
• Abonament medical;
• Extra zile de concediu;
• Rație de produse.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.