Mecanic întreținere/Mecatronist (Ghiroda, Timiș) in Timis

Vei beneficia de:

un salariu atractiv

tichete de masa

al 13-lea salariu

asigurare transport

locatie și facilități moderne de lucru in Ghiroda

dezvoltare și avansare pe plan profesional

Atribuțiile postului:

educație ca tehnician în mecatronică sau experiență profesională în domeniul întreținere;

cunoștințe de bază în domeniul mecanică, pneumatică, hidraulică și electric;

experiență în utilizarea pachetului Office (Outlook, Excel, Word);

experiență în operarea altor software de intretinere

disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;

Cerințele postului:

studii tehnice

cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office: Excel, PowerPoint);

cunostinte de mecanică, pneumatică, electrică;

persoană responsabilă, corectă, proactivă;

Vrei un job?

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.