Sudor TIG (Germania), 2200 EUR net / lună in Germania

Vei beneficia de:

un salariu de 14,00 EUR brut / oră + 30,00 EUR net diurnă/zi;
cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german;
contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 250 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

pregătirea și verificarea aparatelor de sudură;
potrivirea pieselor în vederea tăierii sau sudării;
consolidarea părților uzate prin acoperirea straturilor de aliaje;
utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
experiență în domeniu;
permis de conducere categ. B;
disponibilitate de deplasare cu mașina personală;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0771 236 319, 0772 228 893, 0773 787 443 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de germană: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-germana-anna/

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.