Tâmplar naval (Olanda), 2820 EUR net / luna in Olanda

Vei beneficia de:

un salariu de 580 EUR net / săptămână (40 ore lucrate);
cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;
un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

măsurarea și proiectarea pieselor din lemn pentru iachturi de lux;
marcarea dimensiunilor și tăierea lungimilor necesare;
confecționarea, montarea, asamblarea, finisarea produselor și articolelor din lemn după schițele proiectantului;
alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
experiență în domeniul naval;
cunoștințe de lucru după desenul tehnic;
permis de conducere categoria B;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de engleză: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.