Administrative Supervisor in Ilfov

Candidatul ideal

FM Logistic recruteaza pentru pozitia de Administrative Supervisor in cadrul depozitului din Dragomiresti, Ilfov.

Cerinte:

  • studii superioare;
  • experienta in coordonarea activitatii logistice/operationale in cadrul unui depozit;
  • cunostinte avansate utilizare MS Office (Word, Excel);
  • cunostinte limba engleza - nivel mediu;
  • gandire strategica;
  • excelente abilitati de comunicare si leadership.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza eficient echipa din subordine in scopul atingerii indicatorilor de performanta stabiliti;
  • Supervizeaza inregistrarea in sistemul informatic a miscarilor de marfuri din depozit, precum si fluxul si arhivarea documentelor; e responsabil de acuratetea evidentelor;
  • Coordoneaza si se asigura de buna desfasurare a inventarelor;
  • Monitorizeaza reconcilierile de stocuri, centralizand informatiile aferente si intocmind rapoarte si analize legate de anomalii ale acestora;
  • Transmite rapoarte privind stocurile si/sau documentatia corespunzatoare catre client, in conformitate cu dispozitiile superiorului ierarhic;
  • Monitorizeaza si se implica in solutionarea reclamatiilor primite de la client, in limita ariei sale de responsabilitate;
  • Se asigura de utilizarea corespunzatoare a bunurilor incredintate personalului din subordine (produse, instrumente, materiale, echipamente de lucru);
  • Participa in procesul de recrutare, controleaza si evalueaza rezultatele activitatii subordonatilor sai, tine evidenta timpului lucrat, asigura circulatia adecvata a informatiilor catre echipa pe care o coordoneaza.
  • Program: Luni - Vineri 9:00 - 17:15
    Transport pana la sediu asigurat de la metrou Preciziei

    Compania va ofera:
  • salariu + bonus
  • tichete de masa in valoare de 15 RON/zi lucrata
  • 24 de zile de concediu de odihna pe an
  • diverse alte prime si zile libere platite cu ocazia diverselor evenimente din familie
  • abonament medical
  • acces gratuit la platforma online de cursuri