Agent de vanzari in Constanţa

Angajam agent vanzari pentru judetul Constanta!

DESCRIEREA POSTULUI:

- Contactarea potentialilor clienti din mediul urban si rural;

- Prezentarea companiei si produselor vandute, promovarea imaginii companiei.

- Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți, contribuind astfel la dezvoltarea companiei;

 - Prezentarea devizului si ofertei atasate si consilierea clientilor in alegerea deciziei optime.

Candidatul ideal trebuie să fie o persoană bine organizată.

POSTUL PRESUPUNE MUNCA DE TEREN 80% DIN TIMP.

BENEFICII

Contract de munca nedeterminat.

Bonusuri lunare semnificative.

Dotare tehnica conform cerintelor postului.

Se asigura instruire specifica in cadrul companiei, cu personal calificat.

Mediu de lucru dinamic si antrenant.

DESCRIEREA COMPANIEI

EUROTIGLA si-a inceput activitatea in anul 2011 si in prezent este lider pe piata de tigla metalica si accesorii pentru acoperis din judetele Constanta, Bacau, Neamt.  In Constanta avem cel mai mare depozit de tabla tip tigla din zona Dobrogea.

Grupul EUROTIGLA este prezent in peste 15 judete ale Romaniei, avand peste 80 de angajați si 200 de montatori colaboratori, fapt ce ne-a permis sa jungem in 2021 la peste 10 000 de clienți.

Suntem o echipa tanara si ambitioasa si ne dorim sa fim luna de luna numarul unu in clasamentele locale si nationale! Suntem competitivi si ne plac provocarile!