Agent regional de vanzari in Ploieşti

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare.
Experienta in vanzari de minim 3 ani este obligatorie.
Experienta in vanzari in piata de magazine naturiste si farmacii reprezinta un avantaj.
Disponibilitate pentru deplasari in zona arondata.
Bun organizator, atent la detalii, orientat spre obtinere de rezultate;
Adaptabil, loial, disciplinat si perseverent;
Abilitati de comunicare, negociere, planificare si organizare;
Capabil sa lucreze atat independent, cat si in echipa;
Comunicativ, sociabil, politicos;
Cunostinte de operare PC - Microsoft Office ;
Posesor permis categoria B - cu experienta

Descrierea jobului

Gestioneaza si dezvolta portofoliul actual de clienti.
Prospecteaza si identifica noi oportunitati de vanzare.
Realizeaza obiectivele comerciale.
Promoveaza produsele si imaginea firmei.
Implementeaza campaniile de marketing.
Urmareste si incaseaza soldurile clientilor din zona de lucru
Oferta: Salariu fix, tichete de masa, comisioane in functie de vanzari, masina de serviciu, tableta si telefon de serviciu.