Agent Vanzari in Constanţa

Ne marim echipa !! Suntem o societate ce opereaza in domeniul Constructii / Imobiliare/ Turism cu proiecte de mare anvergura in localitatea Constanta si nu numai .

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si indeplinesti conditiile de angajare , ne poti trimite CV-ul.

 Candidatul ideal:

-         Experienta in vanzari imobiliare

-         Bune abilitati de comunicare si negociere;

-         Capacitate de a opera pe platforme imobiliare nationale / internatinale

-         Putere de convingere;

-         Persoana organizata, analitica, atentie la detalii;

-         Punctualitate si responsabilitate;

-         Cunostinte de marketing;

-         Capacitate de intelegere a documentelor legale

-         Varsta peste 35 ani.

-         Vorbitor de limba engleza si italiana.

-         Permis de conducere categoria B – obligatoriu;

Descrierea jobului:

-         Prospectarea potentialilor clienti si a pietei

-         Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara;

-         Intocmirea ofertelor personalizate de vanzare, in functie de nevoile clientilor;

-         Asigurarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;

-         Participarea la targuri imobiliare nationale.