Agent vanzari in Bucuresti

Daca esti pasionat de vanzari si de aparatura de inalta calitate pentru cabinetele stomatologice, te asteptam in echipa noastra!

Ce ne dorim de la tine:
- Studii medii finalizate;
- Experienta relevanta: minimum 2 ani in domeniu;
- Cunostinte de operare MS Office;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Abilitati foarte bune de comunicare, negociere, relationare si lucru in echipa;
- Abilitati foarte bune de organizare, planificare si atentie la detalii;
- Proactivitate, automotivatie, perseverenta;
- Gandire structurata, orientata pe rezultat;
- Cunostinte despre piata specifica medicinei dentare / stomatologice constituie un avantaj.

Iata ce responsabilitati vei avea:
- Promovarea si vanzarea produselor/aparaturii din portofoliul firmei;
- Reprezentarea firmei in relatia cu clientii;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti (prospectare piata, identificare clienti noi);
- Urmarirea si asigurarea derularii contractelor incheiate pana la finalizarea acestora (inclusiv incasarea facturilor emise);
- Efectuarea ofertelor, negocierea preturilor, a termenilor de plata si de livrare;
- Realizarea planului de marketing (modalitati de fidelizare clienti existenti si de atragere clienti noi) si de vanzari;
- Intocmirea rapoartelor de vanzari si urmarirea indeplinirii obiectivelor individuale;
- Analizarea periodica a pietei si a concurentei;
- Participarea la diverse evenimente si intalniri (expozitii, simpozioane), in functie de caz;
- Contributia la realizarea obiectivelor firmei.

Ce beneficii vei avea?
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de rezultate;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil si abonament.

Oras: Bucuresti (activitatea se desfasoara in mare parte pe teren).

Asteptam cu interes CV-ul tau!
Te invitam sa ne cunoastem mai bine si sa ne trimiti CV-ul tau, oferindu-ne cat mai multe informatii despre tine referitor la disponibilitate si experienta profesionala anterioara.
Candidatii care indeplinesc cerintele mentionate mai sus, sunt invitati sa aplice. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. In cazul in care nu vei fi selectat de aceasta data, CV-ul va ramane in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.