Agent Vanzari Mobila in Bucureşti Sectorul 6

Compania de mobila WIZA angajeza:

Agent de vânzări

Cerințe:

Studii medii/ superioare;

Abilități de comunicare;

Flexibilitate, adaptabilitate rapidă;

Atitudine pozitivă;

Simțul responsabilitații.

Experienta in domeniul vanzarilor este obligatorie.

Responsabilități:

Vânzarea produselor WIZA (mobilă de bucătărie);

Realizarea ofertelor pentru clienți;

Preluarea și verificarea derulării comenzilor.

Program de lucru

Luni - Liber

Marti - Vineri - 10:00 - 19:00

Sambata - 10:00 - 16:00

Duminica - 10:00 - 14:00

2 zile libere pe saptamana (la alegere) (1 weekend pe luna)

Beneficii Oferite:

Pachet salarial corelat cu performanțele;

Venit compus din salariu fix plus bonusuri în funcție de valoarea și volumul vânzărilor (Salariu Net 2500 RON + bonusuri la depășirea targhetului personal si targhetului pe magazin).

Despre companie

Compania Wiza are activitatea axată pe producerea seturilor de bucătărie sub marca comercială Wiza. Calitatea bucătăriilor Wiza se determină, în primul rând, prin atitudinea personalului de lucru care își iubeste lucrul și profesionalismul acumulat. Noi facem mobilă cu adevărat bună, care poate satisface cerințile chiar și celor mai exigenți clienți.