Asistent Farmacist in Ilfov

Responsabilități

  • Oferă suport pentru operaţiunile curente din farmacie;
  • Contribuie la derularea campaniilor promoţionale;
  • Controlează stocurile (evidenţa numerică, termene de valabilitate etc.);
  • Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
  • Participă la inventare.
  • Cerințe
  • Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenţi de Farmacie);
  • Experiență în farmaciile cu circuit deschis - constituie avantaj;
  • Aviz de Liberă Practică;
  • Abilități de relaţionare şi comunicare.
  • Beneficii
  • Munca ta va fi răsplătită corespunzător financiar pentru că valorizăm devotamentul și performanța;
  • Pentru că sănătatea ta este importantă pentru noi, îţi oferim de un pachet de servicii medicale gratuite;
  • Vei avea acces constant la traininguri și cursuri, ce îți oferă perspective multiple asupra carierei, pentru că încurajăm dezvoltarea ta profesională;
  • Mediu de lucru profesionist, oameni dedicați misiunii noastre de a crește calitatea vieții pacienţilor, prin intermediul unei game largi de produse, prin servicii și sfaturi profesioniste, într-un mod plăcut și accesibil.