Asistent Vanzari in Bucuresti

Extindem echipa Premium Anvelope!

Responsabilitati:

-Realizarea intocmirii contractelor de vanzare in urma prospectarilor generate de agentii de vanzari
-Preluarea telefoanelor si facturarea marfurilor clientilor generati din platformele de on-line
-Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor

Cerinte:

-Spirit de echipa si adaptabilitate
-Responsabilitate si implicare
-Orientare catre clienti
-Seriozitate
-Corectitudine
-Punctualitate

Oferte(bonusuri,beneficii)

-Salariu fix cu contract de munca
-Participare la bonusurile de vanzari generate de agentii de vanzari
-Bonus vanzari din platformele on-line
-Bonuri de masa

Despre companie

Din 2005 furnizăm anvelope in toată țara, atât firmelor cât și persoanelor fizice. Suntem mândri că-ți putem oferi o gamă variată de anvelope, la cele mai bune prețuri, buget, mediu si premium. Acum ai posibilitatea să-ți alegi produsele si serviciile oferite in funcție de bugetul alocat.