Asistent vanzari/ Lucrator comercial/ Vanzator- UNDER ARMOUR in Braşov

Candidatul ideal

• Studii medii/ superioare - avantaj studii in domeniul sportului
• Experienta in domeniul sport este un avantaj
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top
• Vocabular comercial ingrijit, eticheta de servire
• Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)

Descrierea jobului

• Ofera clientilor o servire premium completa
• Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor
• Ofera informatii relevante despre specificul brandului Under Armour
• Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin
• Realizează cu acuratete receptia produselor
• Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate
• Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului

Oferta:

Salariu fix, tichete de masa, bonusuri performanta, program in ture, full-time
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru modern si prietenos.