Back office-prospectare in Bucureşti

[13:45, 27.07.2020] Expert: Candidatul ideal:

- Cunostinte  bune de operare in Excel

- Abilitati de organizare si planificare

- Abilitatea de comunicare eficienta si lucrul in echipa

- Atentie distributiva

Responsabilitati:

-Colectarea si administrarea informațiilor din baza de date

-Introducerea corecta si completa a informațiilor primite  în baza de date

- Monitorizeaza si gestioneaza baza de date,identificand potenatialii clienti

-Respectarea regulilor și procedurilor companiei privind standardele de securitate și protecția datelor

-Raportarea la final de zi a activitatii

Beneficiile tale:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Mediu de lucru tanar si placut

- Suport permanent pentru dezvoltare

- Echipament de lucru

- Pachet salarial: Salariu fix + comision

- Program de lucru de Luni-Vineri, 09:30-18:00