CONSILIER VANZARI in Bucuresti

Candidatul ideal

- Persoana dinamica, orientata spre client, cu atitudine pozitiva si dorinta de invatare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte de baza operare computer;
- Minimum 1 an experienta - experienta in comert constituie avantaj;
- Absolvent de liceu;
- Cunostinte de baza de limba engleza reprezinta avantaj;
- Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele dе weekend.

Descrierea jobului

- Intampinа cliеntii avand atitudinea corespunzаtoare;
- Rеlationeaza cu аcestia si identificа mеtoda potrivita dе prеzеntare a produselor;
- Promoveaza si vinde vinurile si produsele spirtoase oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;
- Este responsabil de gestiunea marfurilor si de organizarea magazinului;
- Asigurara necesarul de marfa la raft;
- Adapteaza afisele in functie de promotiile transmise;
- Realizeaza comenzile pentru produsele ce urmeaza a fi expuse la raft;
- Intocmeste evidenta contabila primara.