Consilier vanzari - echipa mobila in Bucuresti

Candidatul ideal

Cautam Fashion Lovers!

Daca pentru tine incaltamintea si accesoriile sunt ceea ce condimenteaza o tinuta, vrei ca aparitia ta si a celor din jurul tau sa fie una unica si vrei sa fii tu cel/cea care isi pune amprenta pe outfit-urile oamenilor, noi iti propunem sa simti mai indeaproape cum se schimba ritmul modei si sa faci parte din echipa noastra mobila.
Daca tot ce am scris mai sus ti-a atras atentia si vrei sa faci un improvement in ceea ce priveste skill-urile tale de vanzare, comunicare si design, gasesti mai jos detaliile care te vor ajuta sa iti formezi o parere despre acest job.

Ce ne dorim de la tine!?

Energie, pozitivism si altruism;
Motivatie si spirit de colegialitate;
Disponibilitate pentru a lucra in locatii diferite in functie de solicitarile noastre;
Deschiderea spre invatarea sistemelor de lucru din magazinele Tezyo, Salamander, Clarks si Aldo;
Dinamismul de a interactiona cu echipe diverse avand astfel acces la stiluri de management diferite;

Daca te regasesti in ceea ce am mentionat mai sus te asteptam sa faci parte din echipa noastra mobila!

Descrierea jobului

In relatia cu colegii: sunt deschis, intelegator si sincer

In raport cu activitatea:

Ofer informatii despre produsele din magazin pentru ca fiecare client sa fie multumit cu alegerea facuta si sa revina cu drag in magazin;
Sunt comunicativ/a, dinamic/a si incep fiecare proces de vanzare cu un zambet;
Particip la cursurile de dezvoltare si ma implic activ in performantele echipei;
Sunt receptiv/a si invat procedurile interne care au ca rol fluidizarea proceselor interne;

Va informam ca vom prelucra datele dumneavoastra in conformitate cu nota noastra de informare pentru recrutare pe care o puteti accesa aici.