Consultant vanzari directe in Iaşi

Candidatul ideal

Căutăm colegi noi pentru echipele de agenți de vânzări pe teren!
Te încântă ideea de a-ți începe ziua alături de oameni entuziaști și de a învăța mereu ceva nou? Noi suntem coechipierii potriviți pentru tine!

Te vrem alături de noi, dacă:

  • Îți place să socializezi;
  • Ești perseverent și ambițios;
  • Te deranjează să îți petreci timpul închis într-un birou;
  • Nu îți place monotonia;
  • Dorești să te dezvolți continuu și să fii recompensat pentru performanța ta.

Descrierea jobului

Ce vei avea tu de făcut:

  • Sa promovezi si sa vinzi serviciile de telecomunicatii ale companiei Nextgen ( internet, televiziune, telefonie mobila, telefonia fixa) direct pe teren;
  • Sa creezi si sa dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
  • Sa lucrezi la imbunatatirea procesului de vanzare si relationarea cu clientul;Simplu, dinamic și distractiv!
  • Câștigul tău:
  • Salariu construit din: salariu fix + comisioane;
  • Training-uri de specialitate;
  • Multiple posibilități de avansare prin performanță;
  • Un mediu plăcut de lucru la care poti contribui si tu :)
  • Abia așteptăm să te cunoaștem!

    Contractul de muncă se încheie prin ProSolutions Agency.

Anunţ expirat