CONTROLLER in Oradea

Candidatul ideal

- Experienţă de minim 5 ani în domeniul transporturilor, IT sau financiar;
- Studii superioare finalizate, în domenii economice sau tehnice;
- Cunoştinţe avansate de utilizare a calculatorului şi dezvoltare de programe;
- Cunoştinţe de control financiar;
- Înclinaţii şi abilităţi tehnice bine dezvoltate;
- Competenţe digitale de nivel avansat;
- Limba engleză sau limba italiană la nivel avansat;
- Excelente abilităţi de comunicare;
- Deschidere spre nou;
- Atenţie la detalii;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea şi eficientizarea procedurilor de lucru;
- Dezvoltarea de soluții noi;
- Oferirea de soluţii tehnice clienţilor;
- Efectuarea controlului de gestiune în programele informatice folosite de către companie;
- Verificarea corectitudinii datelor introduse în program;
- Supervizarea, oferirea de suport şi instruirea angajaţilor noi;
- Realizarea de deplasări ocazionale în ţară sau în afara ţării, în interes profesional;
- Întocmirea diverselor rapoarte cerute de conducere.

Clientul nostru este o companie multinaţională care oferă servicii de transport şi logistică.