Croitor in Târgu Mureş

Descrierea postului

Angajam croitorese/croitori masinisti/masiniste in atelier de textile.

Ce se face?
Se cos uniforme medicale simple.
Se croieste materialul pentru productie.

Ce program de lucru aveti?
De luni pana vineri de la 07:00 la 15:30 cu 1/2 ora de pauza (plus pauze de fumat).

In ce zona se lucreaza?
Pe str. Campului, fosta Fabrica de Piele mica, perpendicular pe str. Libertatii.

Candidatul ideal:
O persoana serioasa, care doreste sa munceasca, dandu-si interesul in dezvoltarea societatii.

Cerinte

Experienta la masina de cusut liniara si de surfilat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce salariu oferiti?
Salariul brut este de 2050 lei, plus bonificatie pentru depasire plan.
Plata salariului se face de 2 ori pe luna (15 si 30/31 ale fiecarei luni). Nu se intarzie niciodata!

Oferiti contract de munca?
Angajam exclusiv cu contract de munca! Nu angajam persoane care nu doresc contract de munca. Functia/meseria: confectioner prelucrator in ind. textila.
ANGAJAM SI PENSIONARI.

Oferiti concediu de odihna?
Da, beneficiati de 21 de zile de concediu de odihna pe an, conform contract de munca.

Despre companie

Despre noi Trimite mesaj Compania noastra creaza si manufactureaza costume medicale de inalta calitate, costume care se diferentiaza prin design, tinuta si specificul tesaturilor utilizate. Materialele sunt alese astfel incat sa fie cele mai potrivite pentru domeniul medical, materiale de calitate, cu variatii de culori, cu tesaturi speciale, cusute pentru a conferi lejeritate, eleganta si rezistenta. Produse si servicii: costume medicale, halate medicale, uniforme medicale Tipul companiei: Producator Piata de desfacere: Romania Nr angajati: 11-50 Certificate: - Anul infiintarii: 2011