Editor Video in Craiova

Candidatul ideal

Experienta in editarea video;
Cunoastere a programelor Adobe Photoshop, Premiere si After Effects sau alte programe avansate de editare video;
Creativ in editare.
Atentie la detalii.

Exemple de video-uri:

Descrierea jobului

Oferim audio si acces la platforme pentru footage, pentru selectarea cadrelor, dar este nevoie si de research facut pentru selectarea cadrelor de referinta.
Gen video-uri: documentar. Avem nevoie de 10-12 video-uri pe luna (5 -10 minute lungime)
Oferim 100 euro per video. Plata se face dupa fiecare video finalizat.
Este nevoie de limba engleza la nivel avansat.
NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA SI UN PORTOFOLIU IN SPATE!!!