Electrician instalatii electrice, cu/fara experienta in Cluj Napoca

Angajam electrician instalatii electrice, JT

Candidatul ideal este:

- o persoana serioasa, corecta, dornica de munca
- studii in domeniul electric/energetic
- experienta in domeniu
- detinerea atestat ANRE, reprezinta avantaj

De asemenea, cautam o persoana ca ajutor de electrician, care sa faca echipa cu noul coleg.
Candidatul ideal:
- persoana serioasa, dornica de munca
- experienta in domeniul contructiilor sau al instalatiilor electrice, reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Ca parte din echipa noastra tehnica, noii colegi vor contribui la executia diverselor proiecte in domeniul instalatiilor electrice: bransamente electrice, instalatii electrice pentru cladiri civile si industriale, instalatii electrice exterioare (iluminat arhitectural), instalatii de priza de pamant si paratraznet.

Se ofera:

- salariu competitiv, bonusuri de performanta, bonus de Paste si Craciun
- contract de munca pe durata nedeterminata
- posibilitati de training
- transport asigurat

Despre companie

Suntem o echipa valoroasa, tanara si entuziasta. Global Wiring este o companie dedicata proiectelor creative si indraznete.