FUNCTIONAR ADMINISTRATIV in Otopeni

Candidatul ideal

  • Ești o persoană sinceră, responsabilă și integră;
  • Ai cunoștințe minime de fiscalitate;
  • Ai experiență în înregistrări contabile, stocuri;
  • Ești o persoană calmă și răbdătoare;
  • Dai întotdeauna dovadă de atenție la detalii;
  • Ai deschidere și interes constant spre a învăța lucruri noi și a le îmbunătăți continuu;
  • Ai abilități excelente de comunicare, atitudine proactiva și spirit de echipă;
  • Ai foarte bune abilități de organizare și prioritizare;
  • Ai experiență cu programe de contabilitate și flexibilitate în folosirea diferitelor programe;
  • Ai competențe foarte bune în utilizarea pachetelor Microsoft Office, în special Excel.

Descrierea jobului

  • Vei completа formulаrеle de contаbilitatе primаră: facturi, avizе, etc;
  • Vei arhiva documente financiar-contabile;
  • Vei plasa comenzi pentru timbre și banderole;
  • Vei colecta, analiza și sintetiza informațiile necesare pentru întocmirea rapoartelor și situațiilor solicitate.

  • După angajare, vei beneficia de training, având acces la absolut toate informațiile necesare pentru ca tu să îți poți desfășura activitatea cu succes. Totul se învață, e nevoie doar de omul potrivit, dornic de perfecționare. Vei avea echipa alături să te ghideze.

    Beneficii
  • Salariu 2300 lei net;
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Reale posibilități de promovare;
  • Evenimente cu echipa;
  • Program de lucru luni-vineri de la 10:00-19:00, cu 1 ora pauză de masa;
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic.
  • Activitatea se desfășoară la sediul din Tunari, Șoseaua de Centură nr. 30A