Gestionar - Magurele in Ilfov

Candidatul ideal

- Studii medii
- Experienta anterioara minim 1 an ca gestionar
- Permis auto (categoria B)
- Flexibilitate program de lucru
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate, eficienta, atentie la detalii, memorie vizuala
- cunostinte operare PC (Excel, Word, Email, Internet)
- sediul nostru se afla in orasul Magurele, judetul Ilfov

Descrierea jobului

- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din magazie
- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a stocurilor
- Participa activ la inventarierea stocurilor
- Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a materiei prime (opereaza in sistemul informatic comenzile catre furnizori)
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazine
- Raporteaza superiorului ierarhic diferentele dintre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii in magazie
- Efectueaza transferurile de marfa din gestiunea centrala in subgestiuni si retururi
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii catre santiere/client
- Informeaza la nevoie departamentele suport in ceea ce priveste activitatea de gestiune a stocurilor
- Salariu motivant negociat in urma interviului

Anunţ expirat