Inginer constructii civile - atasamentist in Bucureşti Sectorul 1

ADMA Grup, cu peste 14 ani de experienta in domeniul constructiilor civile, angajeaza tineri absolventi ai Facultatii de Constructii

Daca esti absolvent/a (facultate sau master) si esti interesat/a sa lucrezi in domeniul constructiilor civile, avem o propunere pentru tine!

Responsabilitati:

• Analizarea documentelor si datelor de intrare (cerere de oferta, proiect, caiet de sarcini);

• Extragerea listelor de cantitati din planuri;

• Realizarea de masuratori ale amplasamentelor fronturilor de lucru din cadrul santierului, masuratori ale planurilor din proiectul de executie sau proiectul tehnic si ale cantitatilor de lucrari necesare pentru realizarea obiectivului de investitie;

• Intocmirea devizelor pe categorii de lucrari al investitiei totale, precum si situatiile de plata conform contractelor si graficelor lucrarilor;

• Masurarea cantitatilor real executate in cadrul santierului, pe fiecare categorie de lucrari, urmarind progresul lucrarilor pe tot parcursul derularii contractului;

• Colaborarea cu sefii punctelor de lucru si sefii de santier, colegii din cadrul departamentului tehnic;

• Realizarea de antemasuratori, verificari ale cantitatilor puse in opera;

• Identificarea de materialele si elementele componente ce intra in alcatuirea ofertei.

Cerinte:

• Studii superioare tehnice;

• Atentie la detalii, organizare, responsabilitate;

• Cunostinte bune Autocad si alte programe specifice;

• Atitudine pozitiva si proactivitatea;

• Dorinta de a invata si de a te perfectiona;

• Bune abilitati de comunicare;

• Cunostinte avansate MS Office;

• Limba engleza - nivel mediu;

• Permis de conducere – categoria B, constituie avantaj

Beneficii:

• Proiecte de mare anvergura

• Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti

• Pachet salarial atractiv

• Mediu de lucru dinamic

• Birou la 1 min de Metrou Grivita

Ne dorim un coleg(a) care sa ni se alature pe un drum pe care noi îl parcurgem deja cu drag.

Daca esti interesat trimite-ne CV-ul online sau la adresa office@admagrup.