Instalator HVAC in Bucureşti Sectorul 2

Cautam colegi instalatori electricieni si sanitari pentru echipa noastra, cu sau fara experienta, cu entuziasm si dorinta de a evolua profesional.
 Sarcini si responsabilitati: -executa lucrari de instalatii electrice, sanitare, HVAC, incendiu, termice in baza documentatiilor tehnice si instructiunilor primite; -realizeaza reparatii, modificari la lucrarile existente conform documentatiei tehnice; -disponibilitate pentru lucrul in santier.

- Posibilitatea cazare daca sunteti din alte orase si salariu atractiv.

Despre companie

BELLE MOON este o firma dinamica, cu capital privat care executa lucari de instalatii. Fiecare membru al echipei detine experiente remarcabile. Profesionalismul individual a fost dobandit in timp, fiind cladit prin practica, instruire, formare, esecuri si realizari.