Lacatus constructii metalice in Galaţi

Agenția de muncă temporară POLARA, autorizată cu nr. IS016/2011 de MMJS, vă aduce la cunoștință oferta de angajare pentru postul de lăcătuș construcții metalice cu experiență pentru proiectele unui partener din Italia.

Responsabilități principale:
- realizarea subansamblelor metalice după desenul tehnic;
- tăierea, îmbinarea, ajustarea și încadrarea profilelor metalice respectând schița desenului tehnic;
- folosirea podului rulant/macaralei cu comanda la sol.
Cerinţe:
- certificat de calificare de lăcătuș construcții metalice;
- experiență în străinătate în confecționarea subansamblelor metalice după plan;
- abilități solide de citire, interpretare și utilizare a planului/desenului tehnic;
- experiență în utilizarea podului rulant (comanda de la sol);
- rigurozitate în respectarea regulilor și instrucțiunilor;
- corectitudine, seriozitate;
- capacitate de a lucra atât în echipă, cât și individual;
- cunoașterea limbii italiene la nivel conversațional (constituie avantaj);
- bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice.

Oferta de angajare:
- anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă, pe perioadă determinată;
- remunerație totală (salariu, indemnizații, alocații etc.) conform nivelului stabilit în țară de destinație;
- o masă asigurată în fiecare zi lucrătoare;
- transport și cazare asigurate de firmă (fără reținere din salariu);
- asigurare medicală;
- asistență pe toată durata șederii în țara de destinație;
- activitate în cadrul unei echipe formate din experți în domeniu;
- posibilitatea de evoluție profesională în cadrul organizației.

Transmiterea candidaturilor
Dacă sunteți un candidat interesat, vă puteți înscrie prin completarea formularului disponibil accesând link-ul https://goo.gl/forms/6n8nz1NtgWep0IW22 sau prin trimiterea CV-ului utilizând unul din următoarele canale de comunicare:
- la adresa de e-mail: recrutare”at”polara.ro;
- prin încărcare directă aici: https://goo.gl/forms/vLTbabx5JMP3zEen2;
- atașat ca mesaj la adresa de facebook: https://goo.gl/4H52r4.

Informații suplimentare se pot obține la numărul de telefon: 0232.274.117