Lucrator Comercial in Constanţa, Mangalia

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
- Mediu de lucru placut

Descrierea jobului

- Asigurarea disponibilităţii produselor în departament prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi şi aranjarea produselor la raft.
- Supravegherea existenţei marfurilor în interiorul raionului în care activezi;
- Asigurarea prezenţei şi coerenţei informaţiilor referitoare la preţ;
- Participarea la procesul de vânzare, urmărind finalizarea acestuia şi orientarea clienţilor în funcţie de nevoi şi în zonele de interes din cadrul magazinului;
- Oferirea de ajutor clienţilor.

Beneficii:

-Salariu motivant 500-600E
-Training asigurat
-Bonusuri in functie de performanta