Lucrători comerciali in Bucuresti

Candidatul ideal

Cautam o persoana serioasă, de încredere, si statornică. Optimismul si buna dispoziție ar trebui sa fie printre calitatile candidatului, iar comunicarea cu clientul, dar si cu colectivul sa fie eficientă. Cautam si oferim statornicie, un mediu plăcut de lucru si seriozitate. Programul de lucru este de o zi lucrata cu o zi liberă, un week-end lucrat si unul liber, contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu de început 1700 lei cu posibilități de creștere.

Descrierea jobului

Printre beneficiile candidaților enumeram:
- salariu negociabil
- prime de sărbători
- mediu de lucru plăcut
- flexibilitate
- seriozitate in ceea ce privește remunerația la timp sau chiar si in avans
- reduceri la orice cumpăraturi din magazin de 10% etc

Responsabilitățile candidatului nostru sunt următoarele:
- efectuarea de comenzi zilnice pentru mărfurile de a căror vânzare se ocupa pe raionul respectiv
- vânzarea mărfurilor in cele mai bune condiții
- pastrarea curățeniei la locul de munca
- stocarea mărfurilor si tinerea evidenței acestora in depozit
- menținerea unei comunicări si a unei relații bune cu clienții si agenții de vanzari

Despre companie

Prezenți pe piata din 2006, compania a urmărit întotdeauna interesele clienților si mai ales ale angajaților, privindu-i pe aceștia ca pe niște colaboratori. Amabilitatea, disponibilitatea si serviabilitatea personalului combinate cu seriozitatea conducerii si prospețimea si calitatea mărfurilor comercializate a permis menținerea si detașarea firmei pe piata comerțului alimentar, domeniu din ce in ce mai competitiv.