Manager Magazin in Aleşd

Candidatul ideal

Hai sa ne cunoastem daca:

Esti prietenos, agreabil, placut si iti place sa lucrezi cu oamenii;
Intelegi nevoia clientului si esti dispus sa il ajuti;
Esti atent si dornic sa inveti tot timpul;
Ai mai lucrat in magazine ce comercializeaza produse alimentare;

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?

  • Coordonezi, verifici si raspunzi de gradul de pregatire al magazinului pentru vanzare; verifici prezenta marfurilor la raft, amplasarea si prezentarea lor, etichetele de produs, respectand regulile de space management
  • Organizezi si coordonezi inventarele
  • Instruiesti angajatii din punctul de vedere al orientarii fata de client si verifici tinuta si comportamentul acestora, educi personalul pentru lucrul in echipa
  • Esti responsabil de buna comunicare dintre angajatii si clientii magazinului, precum si de comunicarea cu celelalte compartimente din cadrul societatii;
  • Solutionezi cererile si reclamatiile clientilor, in conformitate cu procedurile interne si legislatia in vigoare;
  • Raspunzi de gestionarea patrimoniului locatiei pe care o conduci
  • Reprezinti magazinul in cazul controalelor efectuate de catre organele de stat cu atributii de control;
  • Esti responsabil de urmarirea evolutiei competitorilor, precum si a investitorilor;

  • Ce iti oferim noi?

    Un mediu de lucru placut;
    Oportunitati de dezvoltare si promovare;
    O echipa tanara si vesela;