Mecanic Automotive, Olanda in Olanda

Recrutăm Mecanic Automotive pentru Olanda.

Dacă ești mecanic de camion calificat și vrei să muncești pentru o firmă cunoscută de camioane, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău (de preferat în limba engleză)

Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00

Locația: Sudul Olandei, regiunea Hertogenbosch

Cerințe:

Minim 4 ani experiență relevantă în domeniu

Deținerea unei calificări pentru mecanic de camion

Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

Mașină proprie

Unelte de mână proprii

VCA și BSN nu sunt obligatorii, se vor face în Olanda

Responsabilități:

Activități de service

Întreținerea și repararea camioanelor marca Mercedes

Executarea propriilor teste și diagnosticarea vehiculului

Beneficii:

Salariu net începând cu 2100 EUR

Cazarea și utilitățile sunt asigurate de angajator Angajatorul asigură plata benzinei pentru efectuarea navetei. ·

Se oferă bani de benzină pentru navetă