Office assistant in Bucureşti Sectorul 2

Descriere

Candidatul ideal
- Studii medii sau superioare;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Cunostinte avansate de computer: Microsoft Excel si Word;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Abilitati comunicare si inter-relationare
- Atitudine pozitiva, rezistenta la efort psihic

Descrierea jobului
- Activitatea se desfasoara in biroul companiei din incinta santierului de constructii
- Organizarea spatiului sia documentelor emise/primite
- Intocmire minute in cadrul sedintelor
- Intocmire documentatie specifica de santier
- Comunicarea cu furnizori, curieri, echipa din santier
- Organizare intalniri in santier cu partile implicate
- Preluare si distributie de corespondenta si apeluri telefonice
- Asigura desfasurarea in bune conditii a serviciului de protocol
- Redactare corespondenta interna si externa
- Desfasurarea altor activitati de receptie si secretariat
- Mentinerea necesarului de consumabile (birotica, papetarie si protocol);

Descrierea companiei
GTS este un grup de companii specializat in tehnologii de constructie eficiente si solutii IT&C de cea mai inalta calitate, solutii de securitate fizica, solutii de facility management, cablare structurata, sisteme de energie si back-up, solutii de iluminare, sisteme sanitare si HVAC, proiectare si dezvoltare data center, solutii software & hardware, proiecte tehnologice la cheie.

Compania noastra ofera servicii de dispecerizare, monitorizare centrala si zonala si de interventie antiinfractionala operativa. Procedurile de monitorizare si interventie se stabilesc concret pentru fiecare sediu si eveniment in parte, in functie de localizarea acestuia, dispunerea in zona, caile de acces existente, spatiile din imediata vecinatate, factori de risc.

Despre companie

GTS este un grup de companii specializat in tehnologii de constructie eficiente si solutii IT&C de cea mai inalta calitate, solutii de securitate fizica, solutii de facility management, cablare structurata, sisteme de energie si back-up, solutii de iluminare, sisteme sanitare si HVAC, proiectare si dezvoltare data center, solutii software & hardware, proiecte tehnologice la cheie. Compania noastra ofera servicii de dispecerizare, monitorizare centrala si zonala si de interventie antiinfractionala operativa. Procedurile de monitorizare si interventie se stabilesc concret pentru fiecare sediu si eveniment in parte, in functie de localizarea acestuia, dispunerea in zona, caile de acces existente, spatiile din imediata vecinatate, factori de risc.