Ospatari in Galaţi

Candidatul ideal

  • persoana carismatica
  • experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara (calificare de ospatar)
  • abilitati bune de prezentare si consiliere client
  • cunostinte de limba engleza la nivel conversational (pe care o sa va rugam sa ni le demonstrati)

Descrierea jobului

  • vei oferi recomandari clientilor care doresc sa incerce produse din gama noastra de mancaruri si bauturi
  • vei servi clientii ulterior preluarii comenzilor
  • vei utiliza casa de marcat si vei emite bon fiscal
  • cunosti regulile de mis-en-place, de servire si de debarasare

Apreciem foarte mult candidatii care au o motivatie reala pentru acest job si care sunt optimisti in privinta muncii in sine. Ne-ar placea sa vii la noi, mai mult decat doar pentru a incerca.

Despre companie

Activand in domeniul ospitalitatii, Grupul de firme Galtour&Dunarea este una dintre cele mai importante companii private din Galati care pune la dispozitia clientilor o oferta integrata de serviciii turistice. Locatiile grupului de firme Galtour&Dunarea reprezinta alegerea unui numar mare de clienti din cele mai diverse categorii: calatori in interes de afaceri, grupuri de turisti si turisti individuali, companii care solicita servicii complexe pentru organizarea de conferinte, persoane fizice, care beneficiaza astfel de excelenta amplasare in centrul orasului si apropierea de toate facilitatile necesare.