Programator in Bucuresti

Candidatul ideal

Cautam un PROGRMATOR full-time pentru dezvoltarea de aplicatii web in limbajul
C#, utilizand mediul ASP.NET Core, in vederea extinderii echipei noastre!

Cerinte:

  • Absolvent/a (sau in an terminal) a unei facultati de profil;
  • Cunostinte de ASP.NET Core si .NET Framework, C#, HTML, CSS, JQuery;
  • Bune cunostinte legate de arhitectura si logica bazelor de date;
  • Flexibil, comunicativ, motivat si pasionat de IT;
  • Cu capacitate de a asimila rapid cunostinte noi si a se integra in echipa noastra.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea solutiilor web si integrarea lor cu programele existente;
  • Analiza, design, dezvoltare si implementare de functionalitati noi;
  • Analiza si corectarea erorilor cat si optimizarea continua a codului.
  • Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Echipa tanara si dinamica;
  • Activitati de tip Team-building si evenimente sociale menite sa consolideze echipa.