Programator CNC in Braşov, Judetul Brasov

Recrutam PROGRAMATOR CNC - IN BRASOV

Cautam colegi cu experienta pe freza, cat si pe freza si strung!

Cerinte

- Studii tehnice de specialitate;

- Experienta relevanta in programare CNC (avantaj - in departamentul de scularie);

- Cunostinte solide de desen tehnic si tehnologii de fabricatie;

- Cunostinte program Mastercam - avantaj;

- Capacitate de concentrate deosebita.

Responsabilitati principale

- Realizarea programului in functie de cerinte.

Beneficii

- Salariu negociabil in functie de experienta;

- Tichete de masa de 30 lei;

- Prime de sarbatori si alte bonusuri;

- Prima de relocare (daca este cazul)

. Sunati la 0770.241.540 pentru mai multe detalii

Sau trimiteti un CV aplicand la acest anunt pe mynextjob.

Despre companie

Human Solutions – suntem o firmă de recrutare din Brașov, care a luat ființă din dorința unui grup de specialiști in resurse umane de a furniza servicii flexibile si adaptate nevoilor fiecărui client. Am căpătat renume pe plan local și nu numai, prin calitatea serviciilor, prin adaptabilitate, implicare si relaționare personală.