Programator JAVA $3000/luna in Iasi in Iaşi

Candidatul ideal

Dragi programatori,

Compania noastra cu sediul in Iasi angajeaza 7 programatori Seniori si Juniori ce stiu JAVA, oferind salarii dе peste $3000/luna.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa stii ?

Cunostinte dе bazа JAVA sau J2EE.
Doar atat....pentru ca dе progresеle dumnеаvoаstrа se vа ocupа o еchipа dе seniori.
Prеzinta un avаntaj experienta anterioara cu oricare din urmatoarele tehnologii : Spring, Solr, Gate, Tika, Elastic Search, Lucene, Spring Boot, Hibernate, JUnit / TestNG, JMS, Maven, Jenkins, AWS, Docker, Jira, ATDD Selenium, Gherkin, Cucumber.
Daca tehnologiile de mai sus va sunt cunoscute sau daca doriti sa le invatati, nu mai stati pe ganduri, trimiteti CV-ul pentru a fi contactati si vom programa impreuna un interviu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
- Sediul firmei este in Centrul Iasului, langa Palas
- Salariu motivant
- Sediul firmei e mare, nou, modern si bine mobilat
- Program flexibil pentru studenti
- Abonament servicii medicale gratuite la spitalul privat Arcadia
- Calatorii cu avionul si cazare la hotel de lux pentru intalnirile cu clientii din Europa, SUA sau Australia, ceea ce reprezinta o ocazie extraodinara de a cunoaste noi oameni si locatii.
- Lucrul se desfasoara folosind sisteme foarte performante 4K
- Masa de ping-pong pentru miscare ...
- Imprimanta 3D pentru printari personalizate (brelocuri, miniaturi, sigle cu numele fiecaruia)
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic