Programator SQL in Bucuresti

Descrierea postului

Programator web responsabil cu:
- analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web complexe in limbaj SQL (Oracle + Toad)
- investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate
- documentarea codului scris

Cerinte

- Experienta minim 1 an (Portofoliul reprezinta un avantaj)
PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML
- Capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa
- Dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv cu perioada initiala de proba
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei