Proiectant Mobilier la comanda in Bucureşti Sectorul 2

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu viziune in domeniului designului de mobilier.

Experienta intr-o firma de design mobilier/vanzare mobila

Abilități de comunicare cu clienții si colaboratorii firmei

Promoveaza serviciile firmei (mobilier) prin consilierea si orientarea clientilor catre oferta companiei;
Identifica nevoile clientului;
Propune solutii de amenajare;
Creeaza conceptul mobilierului dupa standardele companiei;

Experienta in domeniul productiei de mobilier din MDF SI PAL,este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- abilitati de comunicare cu clienţii
- conceperea proiectelor de mobilier
- pregătirea documentaţiei pentru fabrica (desene tehnice, schițe etc.)
- colaborarea cu fabrica

-orientare catre client si o tinuta profesionala ireprosabila
-atitudine pozitiva
- pregatirea comenzilor pentru lansarea in executie.

Despre companie

Comercializarea usilor de interior,exterior,productie mobilier la comanda.