Proiectant Sisteme de Securitate in Harghita, Miercurea Ciuc, Gheorgheni

Angajăm PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE pentru o firma activă de 10 ani la nivel național.

Cerințe:

·         Experiență în proiectarea sistemelor de securitate – minim 1 an

·         Cunoașterea standardelor și a normativelor din domeniu

·         Bune cunoștințe de proiectare în AutoCAD

·         Atestat ARTS pentru proiectare (reprezintă avantaj)

·         Permis cat. B

Responsabilități:

·         Analizarea, propunerea și elaborarea proiectelor conform normativelor legislative în vigoare;

·         Proiectarea sistemelor de curenți slabi: sisteme de securitate (supraveghere video, antiefracție, control acces)și sisteme de detecție, semnalizare și alarmare incendiu;

·         Actualizarea și centralizarea documentației;

·         Colaboararea cu departamentele de ofertare și execuție.

Ofertă:

·         Salariul este negociabil în funcție de experiență

·         Posibilitate de munca remote

Despre companie

Prezentarea ofertelor de muncă reale, verificate, disponibile imediat; Verificarea compatibilității cu cerințele locului de muncă; Asigurarea transparenței în prezentarea responsabilităților și a ofertei financiare; Rapiditate în programări și răspunsuri;