Reprezentant comercial in Covasna

Candidatul ideal

Studii medii/superioare de preferat agronomice , finalizate;
Experienta in vanzari constituie avantaj;
Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere, relationare, lucru in echipa;
Orientat spre invatare;
Persoana punctuala, agreabila;
Posesor permis conducere categoria B - obligatoriu.

Descrierea jobului

Ne mărim echipa, prin urmare căutăm colegi noi pentru județele: Mureș, Cluj, Brașov, Covasna.
Activitati specifice vanzarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata;
Dezvoltarea portofoliului de clienti;

OFERIM:
- Pachet salarial motivant plus comision din vanzari;
- Masina si telefon de serviciu.
- Cursuri de perfectionare gratuite
- Posibilitati optime de dezvoltare profesionala si personala in cadrul unei echipe profesioniste.