Reprezentant de vanzari in Timisoara

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Experienta de vanzari de cel putin un an
- Abilitati demonstrate cu success de relationare, negociere si vanzare
- Orientare puternica spre eficienta si rezultate
- Disponibilitate de deplasare in aria geografica alocata de cel putin 50% din timp si carnet de conducere (categoria B)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Promovarea si vanzarea pe principii etice a produselor si serviciilor companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea profitabila a portofoliului de clienti din aria de responsabilitate;
- Monitorizarea pietei si managementul performantelor personale de vanzari (raportare si analiza de activitate);
- Asumarea unui rol de reprezentant local / regional al Medical Express si respectarea valorilor companiei in mod constant.

Beneficii:

salariu fix + bonusuri trimestriale în funcție de rezultate
bonuri de masă
mașină de serviciu
telefon de serviciu
training de produse - training medical
cursuri de dezvoltare profesionala (cursuri de vanzari/public speaking/negociere etc.)
teambuilduing-uri trimestriale
posibilitate de dezvoltare profesionala