Revizor Gestiune in Galaţi

Candidatul ideal

- studii medii/superioare economice
- experienta ca revizor gestiuni reprezinta un avantaj
- cunostinte de contabilitate primara, cunostinte in programul Senior reprezinta un avantaj
- abilitati de a lucra cu oamenii
- capacitate de analiza si sinteza, rigurozitate si dinamism
- cunostinte pachet MS OFFICE (Excel in special)
- disponibilitate de a calatori in teritoriul arondat (75 % din timp)- 5 puncte lucru -Galati/Iasi/Barlad/Focsani/Iasi/Brasov

Descrierea jobului

- efectueaza inventarul partial si total al gestiunilor conform dispozitiilor legale si al procedurilor de inventariere adoptate de catre societate;
-efectueaza verificarea stocurilor fizic cat si scriptic( compara stocul real verificat cu stocul din programul de gestiune);