Sales Representative Orange Store in Cãlãraşi

Vrei sa lucrezi intr-un Smart Orange Store?

Suntem tineri,veseli,ambitiosi,responsabili si orientati spre rezultate.

Muncim,invatam permanent si facem performanta cu zambetul pe buze!

Vino alaturi de noi!  Aplica cu CV-ul tau pe mynextjob.ro pentru a putea fi contactat/a :)

Esti candidatul ideal daca:

- ai abilitati excelente de comunicare si putere de convingere

- ai spirit de echipa si te auto-motivezi

- estiresponsabil si perseverent in atingerea obiectivelor propuse

- experienta intr-o companie de telecomunicatii este un plus

Descrierea jobului:

- Promovezi si vinzi servicii Orange in locatiile Orange Store

- dezvolti si fidelizezi portofoliul de clienti

- contribui la cresterea volumului de vanzari impreuna cu echipa din care faci parte

- te implici pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative

Pachetul tau de beneficii:

- salariu fix

- bonusuri de performanta tangibile si motivante

- contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata

- pachet complex de training-uri de specialitate si formare continua

- mediu de lucru placut,competitiv si stabil

- apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate

Dorim sa te cunoastem.Aplica acum!