Sculer matriter/ rectificator in Braşov

Candidatul ideal

Experienṭă pe un post similar, de cel puṭin 3 ani

Cunostinte de baza de desen tehnic, tolerante si control dimensional, materiale si tratamente termice, prelucrari prin aschiere si deformari plastice la rece .

Cunostinte practice de utilizare a echipamentelor de lucru : masini universale de rectificat plan, masini universale de frezat, aparate de sudura, polizoare unghiulare, masini de filetat si gaurit

Cunostinte practice de intretinere si reparatie a stantelor si matritelor

Cunostinte practice de utilizare a instrumentelor conventionale de masura si control.

Permis de stivuitorist si autorizatie de utilizare pod rulant constituie un avanatj

Descrierea jobului

- pachet salarial motivant;
- bonuri de masa
- transport asigurat;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- siguranta locului de munca
- contract de munca pe durata nedeterminata
- Prime anuale;